Customize

Wybory

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Feb 4, 2012.

?

Kogo na moda?

Poll closed Feb 6, 2012.
RainbowSix 17 vote(s) 51.5%
AnonLabel 9 vote(s) 27.3%
Xaosuser 0 vote(s) 0.0%
Yogoro 0 vote(s) 0.0%
Anon2k11 0 vote(s) 0.0%
jaunesse.doree 2 vote(s) 6.1%
adronix 1 vote(s) 3.0%
Inny (nick w poście) 4 vote(s) 12.1%
  1. m4573r Member

Sprawozdanie to może zbyt nadęte słowo, ale widzę, że pojąłeś ideę. Oczywiście chodzi mi bardziej o komentarz na temat tego, co się dzieje. No i oczywiście na forum.
  2. Zekdarrath Member

Zgadzam się z m4. To że "w Ameryce" nie mają koordynatorów nie znaczy, że u nas ma być tak samo, bez przesady.

1. Koordynator może raportować, co akurat dzieje się w jego województwie, co jest nie tak itp.
    2. Koordynator zna (no z reguły) miasta swojego województwa, jest ogarnięty co, gdzie i jak.
    3. Zainteresowana osoba może zwrócić się emailem do koordynatora o informacje o przeprowadzanej akcji itp.
    4. Koordynator może powierzyć pracę najbardziej zaufanym osobom z regionu

A i czwarty punkt m4 jest trafny. Wszystko trafne.

Przecież będąc koordyantorem nie jest się szefem ani kierownikiem "Ty wypad z ruchu a ty zostań". Nie popadajmy w paranoję. Zawsze przyda się osoba do której można się zwrócić z pytaniem, która pomoże i opowie co i jak, prawda?
    • Like Like x 1
  3. proponuje przeniesc dyskusje nt. roli koordynatora w inny watek, tutaj rozmawiamy o wyborze moderatora, moim zdaniem dobrze nie tworzyc zbyt sztywnych struktur, regul i schematow dzialania - kazdy region jest inny, kazdy koordynator ma inne mozliwosci dzialania, wazne zeby glowna przestrzenia komunikacji pozostalo forum, tutaj podejmujemy decyzje i omawiamy kierunki dzialania...w regionach jak najbardziej koordynowac lokalne akcje itd. jednak zrzucanie zbyt duzej odpowiedzialnosci na barki jednej osoby uwazam za bledne...nie jestesmy organizacja o strukturze hierarchicznej, dobrze sie strzec zebysmy nie ulegli pokusie w imie kopiowania znanych struktur i bardziej spręznemu dzialaniu stworzyli system dzialania przypominajacy harcerstwo - nie o to chodzi moim zdaniem w idei anonymous....
  4. Ideę pojąłem juz dawno, działam jako taki pośrednik od jakiegoś czasu, brak efektywności wynika z braku wystarczającej ilości ludzi do organizowania czegoś ma mniejsza skale, ale ostatnio pojawiło sie wiele nowych, moze udałoby sie coś zrobić.
  5. Rzeczywiście dosyć mocny offtop
  6. IMarcin Member

Trochę się burdel zrobił może skoro sa kandydaci, którzy nie chcą być modami, to dobrze byłoby zamknąć (najlepiej usunąć temat) i otworzyć nowy z kandydatami, którzy zostali bądź nowymi, którzy chcą.
  7. m4573r Member

8. RainbowSix Member

Wracając do właściwego tematu. Ostateczna decyzja należy do Sue. Moja decyzja jednak będzie zależała od wyniku rozmowy z administracją, bo że nie mam ochoty brać sobie tego bałaganu na głowę to żadna tajemnica. Od razu powiedziałabym, że NIE, ale coś mi się przewraca na samą myśl o tym, kto chciałby tu mieć moda (jakby to był jakiś zaszczyt).

So, you know that I'm not happy about being a mod of this shit, but decision belongs to Sue. My decision depends of results of conversation with administration. At this moment I say NO, but I've got a real mindfuck, when I thinking about newfags wanna be a mod here.
  9. mam nadzieje ze sie jeszcze zdecydujesz na TAK...idea anonymous w polsce sie szybko rozwija...forum potrzebuje sensownego moderowania, u ciebie ta rola bylaby w dobrych rekach...
    • Like Like x 1
  10. Haha czas zapłaty za fame z GW :p
  11. RainbowSix Member

Trinity, jeszcze zobaczymy. Jak mówiłam, administracja decyduje, a ja jeszcze nie zdecydowałam ostatecznie :)

Demon z rozdroża tanio mi tego nie sprzedał w końcu :p

Anyway, żeby już nie przedłużać. Pogadam z górą, wtedy zobaczymy co będzie.
  12. Anonymous Member

sue jest na razie na wakacjach, a poza nim i Pinkmanem nikt chyba nie wie o moim odejściu :O
  13. Anonymous Member

Proponuje Anoniusz na moda
  14. RainbowSix Member

No to sobie poczekamy na osobę decyzyjną, tak czy tak.

Albino, sugeruję, że o twoim odejściu wie całe forum :p
  15. Anonymous Member

Lol. A tak się kryłem... :p
  16. Anonymous Member

Nawet nasi ulubieńcy się cieszyli.
  17. Zekdarrath Member

Albino...
    Będziemy za Tobą tęsknić :C
    • Like Like x 1
  18. Anonymous Member

O matko... Zekdarrath, nic do Ciebie nie mam, ale nie bez kozery ludzie po Tobie jechali z góry na dół kilka dni temu. Twoje posty naprawdę były głupie i dziecinne, albo po prostu wkurwiające. Nie chciałem Ci nic mówić, jak miałeś spór z Rainbow, ale też mam trudności z wytrzymaniem niektórych Twoich zachowań. Jak zaczęła się ta sprawa z ACTA, wysłałeś mi chyba ze 2 PW o tym, jak Cię wkurwia zalew noobków ("o kurwa ale debile po co oni zakładają te tematy nie wiedzą czym jest Anonymous wkurwia mnie to") a mi po głowie kołatała się tylko jedna myśl - po jaką cholerę on mi mówi na PW, że ktoś go wkurwia? Chce, żebym go przytulił?
    Teraz natomiast piszesz, że będziesz za mną tęsknił. Nic o mnie nie wiesz, nie znasz mnie, ale będziesz tęsknił? A płakać będziesz? Co to jest - forum dla gimnazjalistów chcących się nawzajem adorować (jak Ty i jaunesse.doree - "bardzo Cię lubię" "ja Ciebie też" "no chodź, przytul się, daj buzi" w temacie o wyborach chyba. Co wy, romans macie?!). Nawet w połowie
    • Like Like x 3
  19. Anonymous Member

Nie wkurwiają mnie trolle tak, jak to robią dzieci, które się tu rejestrują żeby szukać przyjaciół, adorować i być adorowanym, bo przecież ratują świat i należy im się podziw i miłe słówka. Nie po to loguję się na forum, żeby znajdować przyjaciół - od tego jest rl - lecz po to, by coś robić. Dla Ciebie jestem tylko Anonimem, takim jak wszyscy inni - skąd wiesz, że z konta Albino Black nie korzystało 800 osób? I co wtedy? Będziesz tęsknił za wszystkimi czy tylko za jedną? Nie żywię do żadnego z was uczuć pozytywnych ani negatywnych, i tego oczekuję od was - jesteśmy tylko Anonimami, w każdym momencie możemy odejść, bo poza chęcią walki z tym, co nam się nie podoba, nic nas tu nie trzyma. To nie jest forum do zawierania wieloletnich przyjaźni, ludzie!
    • Like Like x 4
  20. Eeeeee... Ja coś takiego mówiłem??
  21. Anonymous Member

Sorry jaunesse, to był chomik. Pojebało mi się :O
  22. IMarcin Member

Mogłeś napisać wszystko w jednym 6 nie musiałaby dawać ci 2 like. Ah ty spryciarzu
    • Like Like x 1
  23. Zekdarrath Member

Oleję prowokację.
    Ty ziomek wrzuć na luz. Ty też nie jesz pierogów bo "w Ameryce tego nie mają"?
    W tym życiu liczy się dystans i nie branie wszystkiego na śmiertelnie serio, carpe diem, carpe noctem, człowieku, olej i tak tą rutynę.
    Na pewno część odeszła dlatego bo monotonnie wszczepia się w mózgi ideologie, bez żadnej miłej atmosfery i na swój sposób "poczucia braterstwa". Tylko jad. Chillout, ludzie, nie muszę nikogo adorować, ale miejcie ten dystans do życia a nie branie na serio byle gówna, bo jesteście Wielcy Anonymous, ratujecie świat, jesteście ruchem który jest mega poważny. Jad odrzucił ileś procent nowych, którzy już nie wrócili. A niektórzy i odeszli i odejdą. Naucz się dystansu. To klucz do szczęścia. Ja wolę umrzeć śmiejąc się, by śmierć zastała mnie naturalnego takim, jakim jestem, by wiedziała, że się jej nie boję, bo wykorzystałem całe życie. Życie jest walką, oćzywiscie - ale żyjcie życiem.

Edit: A tak w ogóle nie pisałem w liczbie pojedynczej, a mnogiej.
    • Like Like x 1
  24. RainbowSix Member

Wolę być zrzędą, która raz na rok rzuci dobrym dowcipem, niż wioskowym głupkiem. I skończ, bo Albino ma rację. Pajacujesz non stop i gdzie się da. Nic z tego nie wynika, poza nabijania się z ciebie po kątach. Słabo się robi, kiedy to widzę, permanentne rozdwojenie jaźni: zdecyduj się, czy jedziesz po nowych, czy włazisz im w dupę w powitaniach. Przestań każdy temat zamieniać w pokaz sucharów. Chcesz pożartować? Fajnie. Masz od tego topici. Masz IRC. Masz real life.

Bawimy się doskonale i mamy zajebiste poczucie humoru. Wiemy KIEDY się śmiać, a jeden wielki Anonymous Zek nawet na zapytaj.pl wrzuca tematy zapraszające na WWP pod własnym nickiem i z tym samym avem. Na samosi nie sprawdzałam, dopiero niedawno IMarcin oświecił mnie co do istnienia tego Deep Webu dla kur domowych.

Dość mam tego trwającego prawie miesiąc cyrku. Między innymi dlatego nie chcę moda: bo jest banda takich Zeków, obrażających się na wszystko Mefistotellesów, dzieci pytających mnie na prv jak się obsługuje jakieś gówno do ddos i jak zrobić SQL Inject. na blogu siostry, milion nowych z jedyną słuszną i true ideą, którą wymyślił tydzień temu z kolegani, itp., itd. Tu się przyda treser małp, a nie moderator.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins