Customize

wyciek.org

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Mar 29, 2013.

1. Anonymous Member

2. Osobiście jestem sceptyczny do tej nowej strony.
    Na razie się ogłosili, na czerwiec mają niby coś ciekawego przedstawić. Jeśli to będzie podanie osób tworzących PolishLeaks to nic dla mnie ciekawego.
    Odnośnie anonimowości to zachował bym ostrożność, nie mają swojej strony w sieciach anonimowych a porady związane z kafejkami internetowymi i związanym z tym anonimowym przekazaniem informacji są raczej humorystyczne niż realne.
  3. Anonymous Member

Za polandleaks były odpowiedzialne jakies parówy z NowegoEkranu wiec nic ciekawego. Strona jesli rzeczywiscie odniesie jakis minimalny skuces to jedynie jeśli znajdzie sie tam konkretny leak w co smiem wątpic.
  4. Pożyjemy zobaczymy co z tym dalej będzie. Ale również zachował bym ostrożność.
  5. odświeżam temat bo właśnie już minął 1 czerwca 2013r. i dalej nie ma żadnych wycieków. Po kliknięciu na zakładkę:
    "Sprawdź wycieki"
    Możemy jedynie przeczytać:
    Czy ktoś się orientuje jakiego kalendarza używa wyciek.org, czy gregoriańskiego czy juliańskiego?
  6. I już po wycieku.
  7. Anonymous Member

To było do przewidzenia. Wikileaks też już powoli usycha z powodu braku leaków. Miał swoje 15min i tyle.
  8. Tak ale ja myśle że ten cały wyciek.org to mogla być prowokacja jakiegoś Ciecia związanego ze służbami wywiadu. Niestety nie udało sie :)
  9. Anonymous Member

Dość prawdopodobne.
  10. Tak gdyż biorąc na samą logike żadne informacje na wycieku sie nie pojawiły. są dwie możliwości albo rzeczywiście nikt żadnych informacji tam nie wrzucał (co jest mało prawdopodobne) albo wiadomości i materiały były i nie były upubliczniane z wiadomych powodów.
  11. Anonymous Member

Albo ktoś czekał na nadesłanie grubego leaku żeby namierzyc osobe która chciała leak puscic, cholera wie niema co gdybac. Fail i tyle
  12. robercik1010 Member

Code:
     Disabled
    This website has been disabled!
    The reason may include failure to pay for the
    service or usage beyond the agreed limits. 
    Tak to jest gdy się nie płaci za hosting :D
  13. Anonymous Member

Ta strona to faktycznie była chyba jakas pułapka bo, że fail to wiadomo. Tak to jest ja sie cebulactwo bierze za takie rzeczy.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins