Customize

Wykop.pl

Discussion in 'Polska' started by LukaSS, Nov 8, 2011.

1. LukaSS Member

http://www.wykop.pl/link/936861/anonymous-kontra-kartel-narkotykowy/
    popatrzcie anony kazdy chwali tych zagranicznych a o naszych krajowych nic nie wiedzia, moze ktos zrobilby drobna kompilacje naszych zasług i osiagniec co pomogloby sciagnac tutaj wiecej uzytkownikow? nie mowie oczywiscie o tym ze jako grupa stricte hakerska nie powinnismy miec problemow z wypchnieciem znaleziska na glowna strone
  2. Taaaaaak, masz rację tylko jest 1 mały problem, my jeszcze nic nie zrobiliśmy.
  3. Tuziak Member

Niestety największym polskim hackerem jest Kamil sh she sze staich? to jednak nie jest polak.
  4. anonLie Member

Po co, nie potrzeba tutaj wiecej osob, owszem fajnie by bylo i w ogole, ale po co. Biorac pod uwage tyle tego jebanego shitu w internecie, zapewne ludzie ktorzy szukaja takiego czegos jak to forum tutaj, trafia na nie predzej czy pozniej, a reszta? Reszta nawet tutaj nie wejdz, bedzie tylko sprawdzala strone, zapewne groweera poniewaz ona ma "aktywne akcje" i inne "nowinki". Jak sie dowiedza i beda uczestniczyc? Proste, wystarczy glupi przyklad- Zostawilem dzis na 4 wydzialach 70 ulotek o tej calej zasranej inwigilacji neta, mam 47 nie przeczytanych maili. Wiekszosc fakt, ludzie tylko chca sie dowiedziec czy to prawda, dlaczego tak, skad to wiem etc. Zalozmy, zostanie ich 20, beda sprawdzac raz na kilka dni strone groweera, zbierze sie osob sporo, poza tym nawet na miejscu, podczas protestow, ludzie podchodza, poniewaz to interesujace, pytaja, dostaja informacje, uznaja, ze ta mysl/idea jednak im pasuje i sie przylaczaja, rozumiem "Anonymous", maska Guy'a i w ogole, kazdy jest tym zajarany, ale to nie o to chodzi. Chodzi o mysl, chodzi o mysl ktora bedzie miala duzy wplyw.

+
    Wszystkie zjebane gimbusy/licbusy/ i inni probujacy stac sie fajni udzielajac sie na forum miedzy narodowym, jak narazie zlapalem was 4, mam wasze info i strony profile na portalach spolecznosciowych, w najblizszych dniach, dalej strzelajcie sperma po pokoju, srajcie w gacie i wkladajcie sobie rozne rzeczy w dupe, ale spodziewajcie sie tez, pieknego shitstormu z przeroznych chanow, ircow i innych tego typu szamb.

regards <3

@down
    Juz czekam na ten boldupunia<3
  5. koziolek666 Member

Popieram, na pewno wykopię jak już ktoś stworzy znalezisko.
  6. LukaSS Member

niech ktoś, ja nie lubię wykopu za to co robi z papieżem na youtube

>Wszystkie zjebane gimbusy/licbusy/ i inni probujacy stac sie fajni udzielajac sie na forum miedzy narodowym, jak narazie zlapalem was 4, mam wasze info i strony profile na portalach spolecznosciowych, w najblizszych dniach, dalej strzelajcie sperma po pokoju, srajcie w gacie i wkladajcie sobie rozne rzeczy w dupe, ale spodziewajcie sie tez, pieknego shitstormu z przeroznych chanow, ircow i innych tego typu szamb.
    czy ty mi grozisz? anonpl moglbys zaprowadzic w tych szeregach jakakowliek dyscypline?
  7. Anonymous Member

W jaki sposób?
  8. Tuziak Member

Moderator, coś takiego jak system ostrzeżeń? Nie jakieś hoho hihi śmieszne karne kutasy, bo to wywołuje śmiech a nie przestrogę.
  9. Anonymous Member

Na WWP nie ma systemu ostrzeżeń, o ile mi wiadomo.
  10. Tuziak Member

To poradź sobie w ten sposób:
    piszesz w temacie kto dostaje właśnie ostrzeżenie, pw dla pewności że osoba to przeczyta i zapisujesz gdzieś 3x wpadka i dobranoc.
  11. IMarcin Member

UP Wkurzasz mnie
  12. anonLie Member

Dzieki, ogolnie to milo mi i w ogole.

+

Niemamy sie lubic, mamy dzialac cos. Apropo jeszcze, ze niby niemamy walczyc o co D: mamy i o duzo spraw, chociazby np. o ten shit o mswia, powinnismy i bedziemy musiali, ale do tego trzeba troche osob~
  13. IMarcin Member

Nie powiedziałem że cię nie lubię po prostu czasem twoje wypowiedzi mnie denerwują
  14. anonLie Member

To pomysl sobie, ze ja mam tak z polowa uzytkownikow na tym forum ^^
  15. WjakWendeta Member

life is brutal

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins