Customize

Wywiad do Studenckiej Telewizji w Opolu

Discussion in 'Polska' started by anon_white, Jan 29, 2012.

1. anon_white Member

Witam!

W dniu dzisiejszym otrzymałem maila od studenta dziennikarstwa na Uniwersytecie w Opolu. Chce on porozmawiać z jednym z nas, ponieważ pragnie, aby studenci z jego uczelni (i nie tylko) poznali prawdę o Anonymous. Proponowaną przez niego formą rozmowy jest komunikator Skype. Ja nie mogę udzielić mu wywiadu z dwóch powodów:

1. Nie posiadam maski, gdyż została mi ona zniszczona w czasie manifestacji.
    2. To nie moje województwo.

Osoby chętne proszę o kontakt na PW lub w tym temacie. Sprawa jest bardzo ważna, gdyż rozmowa odbyć się musi do wtorku. O rzetelności i prawdomówności tejże stacji wskazuje materiał: http://www.100.uni.opole.pl/index.p...:serwis-informacyjny-sety-z-28012012&Itemid=1
  2. Talibb Member

jestem zainteresowany ale nie wiem czy znajde czas . Do srody - czwartku moze cos z tego wyjdzie
  3. m4573r Member

Ale weź to tak jakoś załatw, żeby było rzeczowo.
    • Like Like x 1
  4. anon_white Member

Talibb wywiad musi zostać udzielony maksimum jutro. Dasz radę?
  5. Talibb Member

niestety nie dam rady . Wstepnie moge sie umowic na czwartek lub piatek jesli Panowie byli by wtedy jeszcze zainteresowani. Moge im dostarczyc tez do soboty oficjalne stanowisko anonymous poland ktore zostalo poparte na ircu glownym irc.anonops.li
  6. Xaosuser Member

Czy ja coś przegapiłem, bo nie przypominam sobie byśmy mieli oficjalne stanowiska, oficjalne ircy, może jeszcze oficjalnych przedstawicieli.

Wszelkim atencyjnym dziwkom które szukają +10 do lansu dzięki anonom, mówimy wypierdalać.
  7. IMarcin Member

Z tym oficjalnym to dowaliłeś, możesz przedstawić własne stanowisko, ale nie oficjalne
  8. AnonLabel Member

Nie masz mojego poparcia.
  9. NoXX Member

W ogóle jest sens ten wywiad udzielać?
  10. RainbowSix Member

Nie ma sensu. Talibb już w którymś temacie próbuje lansować się na rzecznika prasowego Anon. Go away and die, ok?

A tam gdzieś wyżej widziałam kucyka!

11. Gej_Folks Member

132080898834.png

Proszę się rozejść, Imperator Ludzkości łaskawie wejrzał na ten temat. Herezja zażegnana.

Z poważaniem Wasz lokalny inkwizytor
    =][=
  12. m4573r Member

Moje zdanie jest takie: Lepiej, żeby ktoś zrobił to dobrze w porozumieniu z nami. Jak ta telewizornia będzie dalej chciała taki wywiad, to zawsze znajdzie się jakiś Franek z przypadku, co napieprzy głupot, a jak sypną 50 zeta, to nagada, co mu ślina na język przyniesie. Wtedy dopiero będzie kaszana.
  13. Gej_Folks Member

Jest nawet gorzej - wejdź na irca. Każdy chce teraz dawać orędzia i wywiady do TV. A, że wykraczają się na pytaniu "co chcecie im przekazać" to już inna sprawa.
  14. NoXX Member

Nie wiem na ile mogę się wypowiadać ze swoim stażem tutaj, ale jak dla mnie za dużo się robi tych wywiadów, uważam że lepsze byłyby dotychczasowe formy komunikacji z ludźmi, czyli filmiki, ulotki, strony internetowe.
  15. Krea Member

No niby racja, ale co jak co, to chyba jednak najwięcej osób wśród studentów nas popiera. I najwięcej też przybywa (ignorując dzieciarnię)
  16. RainbowSix Member

Ale wiecie, że bałagan po gimnazjalnych newfagach i tak my będziemy sprzątać?
  17. m4573r Member

Wolę nie. Jak pojawia mi się w głowie myśl o czacie/ircu/czadu-gadu albo czymś takim powstaje silna reakcja uczuleniowa. Puchnę, robię się czerwony i tracę kontrolę nad poziomem agresji.

Na pewno komunikacja z pominięciem mediów była wygodniejsza, ale 3/4 populacji to idioci, którzy w ogóle nie szukają żadnych informacji, tylko żrą bezkrytycznie to co im wybiórcza, fakt czy jakiś inny tefauen wciśnie. Jak nas nie będzie w wybiórczej czy tefauenie, to nie dotrzemy do 3/4 populacji. Chyba warto to zrobić, bo to podatny grunt dla OpACTA i OpUkraina.

Skoro Anonimem może zostać każdy, to można się było tego spodziewać.
  18. Krea Member

Za dużo gimbusów nie ogląda studenckiej telewizji, więc ryzyko nie jest takie duże, a może sie opłacić.
  19. Xaosuser Member

Ferie się zaczęły xD po za tym " lurkują od wyborczej" jak to wesołe anonki na kara piszą ;) przejdzie, znudzi się i wrócą na samosie.

Megatron-Pinkie-Pie_1307155938.jpg
  20. Gej_Folks Member

21. Xaosuser Member

22. RainbowSix Member

RainbowDash! Znowu. Wariaci :D
  23. Gej_Folks Member

THIS THREAD WAS MARKED AS HERESY
    PREPARE TO EXTERMINATUS

24. Xaosuser Member

25. maQu1 Member

Kucykowa mania czy co :cool:
  26. RainbowSix Member

27. Xaosuser Member

28. Anonimowy Member

29. Xaosuser Member

30. Anonimowy Member

• Like Like x 4
  31. RainbowSix Member

32. Xaosuser Member

33. insidious999 Member

Dobrze się bawicie? ;)
  34. Xaosuser Member

tumblr_lo784ovVN71qha245o1_500.gif
  35. RainbowSix Member

36. Gej_Folks Member

37. Xaosuser Member

• Like Like x 1
  38. BlackHat Member

39. Xaosuser Member

• Like Like x 1
  40. Anonymous Member

:D Pojeby z was :p

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins