Customize

Wywiad z Anonymousem

Discussion in 'Polska' started by Lilly1989, Feb 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Lilly1989 Member

  Dzisiaj natrafiłam na dość interesujący wywiad w "Nowym Ekranie".

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/50643,wywiad-z-anonymousem

  Najbardziej zmroził mnie fragment, w którym ten Anonim mówi: "Mamy jeszcze w planie zdjąć naszą ochronę z banków. Przynajmniej niepolskich. Wtedy konta w szybkim tempie będzie opróżniać jedna za drugą sieciowych mafii. To będzie pokaz władzy i wywołanie igrzysk. A ludzie lubią igrzyska, gdy tracą oszczędności."

  Moje pytanie.... Gdzie idee, które są podobno kuloodporne? Nie wiem jak Wy, ale ja jestem rozczarowana taką postawą. Czemu chcą wystawiać niewinnych ludzi na atak?
 2. Svobodny Moderator

  Niestety to że do Anonymous może dołączyc każdy jest nasza siłą i jest też słaboscią i tu jest żywy tego przykład czyli osoba która wypowiada sie w imieniu 'nas' wszystkich Anonimowych i chyba nie bardzo rozumie naszą idee. Osobiscie też uważam że uprzykrzanie życia niewinnym ludziom do niczego nie prowadzi....
 3. Anonymous Member

  Lol :D Trzon Anonymous... Guru... Najlepszy... :D Może i jest dobrym hakerem, ale jeśli uważa się za jakiś pierdolony trzon Anonymous, to jest tylko pozerem, głupim dzieckiem podającym się za Anonymous, a nie znającym ideologii i założeń. Gdyby był w jakiejś grupie Anonymous i inni Anoni by go namierzyli albo chociaż zdobyli jego IP, stałby się dzieckiem do bicia, bo żaden odłam Anonymous nie zdzierżyłby kogoś, kto się uważa za najlepszego Anona, guru, czy też trzon Anonymous. Jego zdjęcia przerobione pojawiłyby się na wszystkich imageboardach, kwejkach, portalach społecznościowych i pewnie na stronach rządowych (for teh lulz), jego dom byłby obrzucany srajtaśmą i jajkami, i nawet zmiana adresu zamieszkania by mu nie pomogła. WWP jest grzeczne, ale są grupy Anonymous bardziej mściwe i bezwzględne. Zniszczyliby mu życie i oduczyłby się wykorzystywania wizerunku Anonymous do pozyskiwania rozgłosu.
  I to śmieszne zgrywanie konspiratora...
 4. Lilly1989 Member

  Cóż może jest zbyt dobrym hakerem, żeby go namierzyli. Wkurwia mnie tylko, że tacy ludzie psują wizerunek Anonymous, znowu wychodzi w mediach na to, że jesteśmy tymi złymi, bezwględnymi hackerami, którzy atakują niewinnych ludzi dla "igrzysk"
 5. Anonymous Member

  Zawsze jest lepszy haker. Jedynym wytłumaczeniem, dlaczego ten koleś nie jest jeszcze wyśmiewany i obsmarkiwany na ulicach przez przechodniów, jest to, że o Anonymous usłyszał tydzień temu i jeszcze nie miał kontaktu z żadną grupą, ale zgrywa Anona, bo to łatwy sposób na zyskanie rozgłosu ostatnio.
 6. Anonymous Member

  Przecież to wszystko jest sprzeczne z naszą ideą. Przywódca ? Wódz ? Guru ? Hah ... Kpina chyba jakaś.
 7. Yogoro Member

  Komentarz autora poniżej, jak coś

  Oczywiście, że bajer, nigdy w życiu bym sie nie spotkal z przestepcą ;-)
  nadużycie link skomentuj
  Łażący Łazarz 02.02.2012 00:02:11

  @Lilly1989, fajny avatar
 8. Anonymous Member

  Wywiad okazał się ściemą, nie ma sensu dalej o tym dyskutować, prawda? Zamykam.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins