Customize

Z jakich województw jesteście?

Discussion in 'Polska' started by Suakov, Sep 2, 2011.

1. Suakov Member

Pytam by zobaczyć, ilu ewentualnie anonimowych jest w danym województwie by zorganizować jakąś akcję w stolicu tego województwa, rozpowszechniającą wiedzę o Anonymous.
  2. Sileby Member

Ja jestem ze Śląska.
  3. Anonim.pl Member

Śląskie
  4. Anonymous Member

Nie ma to jak anonimowość, prawda? ;p
  5. Sileby Member

Myślałeś że podałem prawdziwe województwo w który mieszkam? Nie jestem taki głupi :D
  6. cyddyn Member

powiem tyle mogę być wszędzie. Newet za twoimi plecami z maską i nożem tępiąc anty anonimów
    xD oczywiście nikomu tu nie chcę grozić i nikogo zabić (żeby żaden neokid tak nie myślał)
  7. Anonymous Member

No, to jest podejście. Jestem wszędzie, bo nie jestem pojedynczą osobą, lecz zbiorowością. Tylko co z tego podejścia, skoro w temacie "Maski" proponujesz tworzenie gron elitarnych?
  8. Suakov Member

Co z tego, że podasz z jakiego województwa jesteś? Przecież twoja anonimowość na tym nie ucierpi. O Boże będe wiedział, że jesteś przykładowo z Małopolski, nie każe ci podać danych osobistych (ludzie nie popadajcie w paranoje) i te teksty typu "neokid" są rozbrajające.
  9. Jak chcesz coś robić u ciebie to zgłoś się do kogoś z tej listy organizatorów z strony anonyops.pl
  10. Anonymous Member

O o o powiedz coś jak testoviron ^^
  11. Anon.Duriel Member

Takie dane nie są potrzebne, aby coś takiego zorganizować Autorze. Na stronie masz maile do koordynatorów. Jeśli zechcesz coś zorganizować, daj znać koordynatorowi ze swojego regionu. Proszę, niech ktoś zamknie ten temat...
  12. Anonymous Member

Czemu? Jeśli ktoś chce, niech się chwali, skąd jest. Moim zdaniem też jest to zupełnie niepotrzebne, ale nikomu w niczym nie przeszkadza.
  13. Wiem, że to dla nas jest pewien szok, że mamy moderatora i ogólnie łał, ale proponuje, tak jak już jest powiedziane zresztą, żeby ograniczać blokowanie tematów i inne takie moderatorskie tricki ograniczyć do minimum. Jednym słowem Duriel zostaw ten temat, niech sobie egzystuje i pływa, poza wszystkim, dla mnie jako tego "koordynatora" jest to wiedza nawet przydatna, bo ostatnio naliczyłem gdzieś z osób do których było po co pisać, a jeśli ktoś wyzna że jest z Mazowieckiego, to będę wiedział, że mam kolejną osobę do spamowania.
  14. Anon.Duriel Member

To ja bym proponował urządzić zlot. Spotkamy się w dogodnym dla jak największej ilości userów terminie i porozmawiamy wtedy o czym kto zechce.
  15. Pierwotnie tak niby miał trochę ten 11 wyglądać, ale chyba niewypali do końca, liczba urosła do 3-4, co najwyżej sam potuptam pod tą ambasadę z ulotkami.
  16. Zależy z jakiego punktu widzenia. Np. ja bym się ucieszył gdyby ktoś napisał, że z Lubelskiego.

Pochodzę z województwa Lubelskiego i czekam na nowych Anonów z Lublina. Pozdrawiam
  17. LittleJay Member

jestem tego zdania co Anonymous_Gman, a przecież podając swój region (bądź nawet miasto) nie zdradzamy swojej tożsamości
  18. Anonymous Member

To prawda, ale ja jednak nie ujawnię swojego województwa. Wolę, byście mieli zagwozdkę :p
  19. Czyżby ranga Moderator Polski tego Ci nie pozwala? :d
  20. Tuziak Member

Nie kaprys, z resztą dobry kaprys.

@Down
    Można i tak.
  21. Anonymous Member

A co myślałeś? Pierwsze, o co zapytała mnie administracja, gdy była ankieta na moderatora, to czy ujawniłem swoje województwo. :) Zanim mi dali rangę, musiałem na youtube zamieścić uroczystą przysięgę, że nie ujawnię swojego województwa ani ósmej cyfry mojego numeru PESEL, napisaną w symulatorze mowy IVONA, która to przysięga składa się z ponad 100 milionów słów! Dlatego to tak długo trwało :p

P.S. Filmiku z przysięgą nie szukajcie; został usunięty przez tajne służby Anonymous ;p
    • Like Like x 4
  22. Fuuuu Member

Miało być zwykłe podzielenie się informacją ilu gdzie nas jest xD A tu doszło do przysięgi panowie proszę :D
    Ja Śląsk więc w akcje w tych regionach mogę brać udział;)
  23. Anonymous Member

Niestety wypowiedzi tego użytkownika kompletnie nic nie wnoszą do naszego forum, nie mówiąc już o szerokopojetej działalności Anonymous, co za tym idzie uważam, ze to zwykły spamer i neokid, więc trzymanie takiego trolla
  24. Anonymous Member

Jest kompletnie bezsensowne i jak najbardziej bezmyślnie.
    Dziekuje
  25. anomim Member

To byłem ja, tylko korzystam ze smartfona i mam wszystkie klawisze obok siebie i poprostu źle przycisnalem
  26. Fuuuu Member

W ogóle to chciałem jeszcze powiedzieć coś na temat avatara Animusa... I o usunięcie go na zdjęciu znajduję się młody Adolf Hitler co mnie obraża i prosił bym o skasowanie tego avatara. Rozumiem, że jest wolność wypowiedzi i przekonań ale mógł byś sobie to darować koleś :/
  27. Anonymous Member

Fuuuu daj spokój... To tylko głupi avatar, poza tym Hitler nie urodził się zbrodniarzem.
  28. Fuuuu Member

Co nie zmienia faktu, że nim był :) Ale ty tu rządzisz. :p
  29. Anonymous Member

Ja tu najwyżej urządzę, bo Anonimami nikt nie rządzi :p
  30. Kurczę, jakbym wiedział jaką czcią otoczycie moderatora to może też bym się starał wcześniej.
  31. Fuuuu Member

Sam jestem moderatorem na jednym forum więc wiem jaka to praca xD I trzeba mieć nerwy ^^
  32. No trzeba, trzeba.
  33. ch0m1kX Member

Też byłem. Moim zdaniem nie tylko stalowe nerwy ale i toooooooony (tak wiem inna jednostka) czasu na czytanie poprawianie zatwierdzanie itd.

Mazowsze! ;)
  34. anomim Member

Trzeba miec nerwy na takich użytkowników jak fu, zreszta myśle, ze na dniach wyjdzie jaki poziom ten chłopak/dziewczyna reprezentuje, wystarczy poczytać jego bardzo inteligentne posty, dziekuje
  35. ch0m1kX Member

Za przeproszeniem ale mnie wku***asz, to jego sprawa czy jest inteligentny czy nie jest, czy jego wypowiedzi są trafne czy nie są, ale ma święte prawo wypowiadania się i głoszenia własnych racji na pełne gardło. Od razu mówię że nie chcę prowadzić wojny z Tobą ani Kimś innym, dziękuję!
  36. Fuuuu Member

Jak Ci nie pasują moje posty to ich nie czytaj. :)
  37. Fuuuu Member

Jeżeli dla Ciebie wyrażanie poglądów to tylko zgrywanie kozaka i obrażanie innych na forum to życzę szerokiej drogi ;)
  38. anomim Member

Fu przeczytaj SWOJ post o mniemanym avatarze hitlera, uważasz ze popieram jego reżim? Bo tak właśnie brzmi twój post
  39. anomim Member

Nie będę wchodził w ta kOnwersacje, nie ma ona sensu, moim celem jest uswiadamianie o Anonymous a nie szczerzenie zębów zza monitora, bo to moge robić na innym forum

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins