Customize

Zakup kontrolowany, a równe prawa

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Mar 16, 2012.

1. Anonymous Member

Witajcie,

Pewnie większość z Was słyszała o wydarzeniu z gwiazdą TVN, jeśli nie to odsyłam-> http://auto.dziennik.pl/aktualnosci...ta-socha-i-adam-kornacki-wideo-i-zdjecia.html . Więc nie podoba mi się tutaj pewna sprawa- mianowicie wina ewidentnie leżała po stronie Pana Adama, który otworzył drzwi, jeszcze na przystanku. I kierowca za to otrzymał mandat. Jest to moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe, wobec zwykłego kierowcy, który naprawdę zawinił tylko tym, że pojawił się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie i naraził się Panu Adamowi, który jest sukinsynem jakich mało. Powinniśmy kilka maili napisać, tak jak było za operacji związanej z tym księdzem. Jednak nie będę tworzył jeszcze tematu, w którym pisze tam napisz, tam wyślij itp, lecz chciałbym poznać zdania innych na ten temat.
  2. Svobodny Moderator

Jak na dzisiejsze realia (cenzurowanie internetu, arogancja władzy itp.) to ta cała sprawa jest własciwie dość błaha, cięzko tu narazie zorganizowac operacje dotyczące ważnych tematów a co dopiero czegos takiego. Co do twojej opini jak najbardziej sie zgadzam, jak sie ma kase i wpływy to można wszystko a prawo w tym kraju chroni bandytów i bogatych. Nie zmienia to faktu że ten cały Adam to zwyczajny pionek który nie stanowi wielkiego zagrożenia, a takie rzeczy dzieją sie non stop tylko nie o wszystkim słyszymy...
  3. anon_white Member

Prawo w Polsce niestety czasami bywa ślepe. Niestety operacja podobna do tej, która odbyła się z ks. Bonieckim nie przyniesie żadnych rezultatów. Dlaczego? Otóż dlatego, że decyzja już zapadła. Mandat został wystawiony, a kierowca go przyjął. Ubezpieczyciel wypłaci pieniądze... Ani TVN, ani zakład komunikacji, ani Anonymous już nie cofnie tego co się stało
  4. Anonymous Member

Wiecie, moim zdaniem napisanie kilku maili to nie jakieś wielkie zło. Po prostu nie podoba mi się to, że tak się dzieje. To już kolejny raz pracownik TVNu pokazuje swój poziom publicznie. Nie myślę tutaj o przyniesieniu jakichkolwiek rezultatów, lecz bardziej, aby niektórzy zwrócili na to uwagę i wiedzieli, że nie podobają się społeczeństwu takie akcje. Teorytycznie operacja z księdzem jakichś dużych rezultatów też nie przyniosła, ponieważ maile poszły po tym już, jak zabroniono mu się wypowiadać. Jednak była potrzebna, ponieważ wolność słowa bywa zdeptana. Tak samo z tymi równiejszymi i równymi. Zresztą to nie tylko w Polsce tak jest, bo np. w takiej Francji większość urzędników to krewni Sarkoziego, którego syn zrobił magisterkę w rok. Tylko to co mnie denerwuje, to że taki dziennikarzyna TVNu może sobie omijać prawo i posiada ich więcej niż ja i wielu z was.
  5. Anonymous Member

Nie należy się też skupiać tylko na rzeczach wielkich, ale na maluczkich też. Sprawa jest błaha, ale ostatnio nic się też nie dzieje i można by trochę rozruszać towarzycho :)
  6. Cysiek Member

@up No i miałem to samo napisać :) Tak jak ktoś gdzieś napisał, w Polsce jest tyle Anonów co w większym mieście w USA więc nie będziemy się brać za jakieś ultra mega hiper akcje niszczenia systemów telekomunikacyjnych czy czegokolwiek innego, lepiej wziąść się za takie mniejsze sprawy, przynajmniej się nudzić nie będziemy.
  7. pepeXXL Member

Idiotyczną zabawę celebrytów z TVN i policji finansuje niewinny kierowca autobusu. Kolejna kompromitacja instytucji czuwającej nad praworządnością. Przykład dystansu jaki narasta pomiędzy obywatelami a władzą.
    Tulku stworzył temat ' Policja i tam jest dobre miejsce na omawianie tego zdarzenia. Szkoda że nie ma moda.
  8. Anonymous Member

Generalizujesz. Tu jest dobre miejsce na omówienie mojej propozycji, a nie w temacie policja. Ja nie narzekam na policję lecz na prawa poszczególnych jednostek. Więc nie musisz mi mówić co jest dobrym miejscem, a co nie, bo ja sam potrafię to ocenić. Dziękuje ci za twoje zdanie na temat, gdzie co powinien napisać, bardzo mnie ono interesowało naprawdę. Szkoda ze nie ma moda, ale takie narzekanie jest juz nudne. Poza tym co ci w tym topicu niby przeszkadza? Nie uważam go za trololo, lecz za propozycje zrobienia czegoś.
  9. Cysiek Member

Mi to wszystko jedno czy ten temat będzie omawiany tu czy w temacie 'Policja'. Ważne żeby był omawiany i żeby ZROBIĆ coś z TYM.
  10. pepeXXL Member

Wyraziłem jedynie swój pogląd. Mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłem. Topic jest ok.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins