Customize

Zapraszamy na Facebook!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, Jul 18, 2013.

1. Anonymous Member

2. Aonymous! Member

Super ! Ja już polubiłem ! Pozdrawiam !
  3. Ghost Crypt Member

no i qrwa znów "niebieski portal...." A co z Twitterem? Powiem krótko i na temat tak żeby wszyscy zrozumieli: JEBAĆ FACEBRUK! Nawet po prizmie dalej lemingi walą na "wielki bazar danych osobych" Zuckerberga. Ehh...
  4. Anonymous Member

Facebook ma swoje pozytywy! Negatywy! Ja korzystam- jestem zadowolony. Ułatwia kontakty z ludźmi i dokonuje się dzięki niemu szybka wymianę informacji. Polecam ten profil. Jest świeżo otwarty.
  5. Anonymous Member

Agree

Pozatym niewiem poco milion fanpejdży o jednym i tym samym, wystarczy ze juz jeden jest spamerski. W ogóle nie widze w tym sensu i co tam bedzie publikowane niby?
    Jest jeden 50k który będzie aktualizowany jesli będzie cos konkretnego do wstawienia związanego z działaniami Anonymous. Bo kolejny profil na zasadzie niekonczących sie repostów, linków i copypast jes bezcelowy.
  6. Anonymous Member

Facebook ma taki plus, że jeśli będzie potrzeba łatwiej można wszystkich zgromadzić i doinformować , bo wszyscy dostają wiadomości na tablicy facebooka. Ja częściej zaglądam na facebooka niż na takie fora. Czasami nawet kilka razy dziennie.
  7. Aonymous! Member

Ja jestem bardzo zadowolony od przybytku głowa nie boli. Korzystam z facebooka codziennie. I zawsze można zobaczyć lub przeczytać coś ciekawego. Bo nie zawsze jestem na bieżąco. Facebook jest bardzo wygodny w użyciu. I łatwo gromadzi się tam społeczność.
  8. Anonymous Member

Tylko, że takich fanpejdżów jest już od zajebania. Niestety na każdym z nich konkretów szukac ze swiecą.
  9. Aonymous! Member

Jest wiele fanpejdzów, bo to duża społeczność. Wiele grup. I dla tego nikt nie zakłada stron www. Bo Anoni są rozstrzeleni po całym świecie. I nie lubią jak ktoś się w tej grupie pcha do władzy. Jest to społeczność wolna. I każda osoba jest inna i ma inne inicjatywy. To chaotyczny trend społeczny. Niema kierownictwa, struktur. Jednym słowem wolność Tomku w swoim domku. O konkretach się nie mówi publicznie , bo to jest jak przyznanie się do winny lub współudziału. Trzeba uważać z kim się o czym rozmawia, bo można mnieć problemy.
  10. Aonymous! Member

Zresztą marudzicie jakbyście mieli za to zapłacić. To tylko głupi przycisk : Lubie to!

I jak będziecie otrzymywali informacje na facebooka sami będziecie mogli określić czy wam się podoba czy nie. To nie umowa z Neostradą, Plusem czy z UPC .
  11. Anonymous Member

Rób co uważasz za słuszne przeciez nikt ci nie broni.
  12. Aonymous! Member

I robię ! Wiem co to znaczy zakładać takie coś na facebooku, bo kiedyś miałem profil (inna tematyka). I wiem, że każdy ma coś ciekawego do powiedzenia.
  13. Anonymous Member

twitter.com/AnonInPoland :)
  14. Anonymous Member

Zamisat zakładac milirad profili na socjalach lepiej sie wziąc za jakies konkretne działania.
  15. Anonymous Member

Żeby zacząć działać to trzeba mieć własnie kontakt z wszystkimi. Do tego służą te społecznościowe profile do przekazywania informacji o inicjatywach i działaniach. Te komunikaty zapewne będą się pojawiały na tablicach na facebooku. Bo fora nie każdy odwiedza. Częściej zaglądamy na facebook, niż na fora. To ma służyć tylko przepływowi informacji.
  16. Anonymous Member

To bardzo dobrze, że powstają nowe konta, bo niektóre z nich jak Anonymous im Poland zawalają konto na tablicy jakimiś pierdołami. I dzięki temu sami możemy decydować jakie informacje chcemy otrzymywać.
  17. Anonymous Member

Sorry za pisownie chodzi o: Anonymous in Poland wiele innych profili, które o dziwo maja duża oglądalność. Ten profil ie zawala głupotami tablicy, tylko konkretnymi informacjami z zakresu haktywizmu.
  18. Anonymous Member

Opie zgłoś się na PW
  19. Aonymous! Member

Co to jest PW
  20. Anonymous Member

Prywatna wiadomosc
  21. Anonymous Member

22. Anonymous Member

Stary thread dorzucony z zachowaniem nowej nazwy bo była bardziej rzeczowa.
    Protip: Temat można podbic wrzucając do niego posta, nie ma potrzeby tworzenia nowych o identycznej tresci.
    thx Eugeniusz za czujność :rolleyes:
  23. Aonymous! Member

24. Anonymous Member

Jedno co trzeba przyznac to przynajmniej na tym FP jest postowany jakis w miare sensowny content, a nie scierwo dla gimbusów jak na niektórych.
  25. Aonymous! Member

tu masz racje
  26. Dawno mnie tu u was nie bylo i tak przestroga na wstepie.
    Uciekajcie z portalu zydo ksiazki.no chyba ze nie macie nic do ukrycia bo sie dzieje.pamietacie akcje kucykow a pozniej pca przeciwko sm? smierdzi ABWi zemsta donka..

cYa
  27. Na fb widzę, ze stoi :) Admin zapomniał hasła? :)
  28. Anonymous Member

wcale nie stoi pewne nic ciekawego się nie dzieje

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins