Customize

Zjednoczone Emiraty Arabskie - CENZURA

Discussion in 'Polska' started by verl, Nov 14, 2012.

1. verl Member

Witam.
    Przeczytałem przed chwilą art na temat wprowadzenia cenzury, która ma uwzględniać między innymi:
    - zakaz możliwości wypowiadania się przeciwko władzy
    - zakaz rysowania karkatur rządu

Jak dla mnie sprawa jest dość oczywista, jeśli ktoś próbuje cenzurować społeczeństwo i internet zasługuje żebyśmy (Anonymous) skopali mu d*pe....
  2. Anonymous Member

Jakbyśmy mieli mało problemów w tym kraju...
    • Funny Funny x 1
  3. Anonymous Member

I tak jest już dużo na głowie...
    • Funny Funny x 1
  4. Anonymous Member

I tak nic nie zdziałamy...
    • Funny Funny x 1
  5. BlackHeadyz Member

UP No i tu się zgodzę w końcu w Tunezji... a nie to Anoni. Ale w Egipcie... a nie to też Anoni... Coś tu się nie zgadza ? Walczmy o wolność, w naszym kraju jak widać w porównaniu do innych da się żyć.
  6. Anonymous Member

Proponuje rozwiazanie pośrednie, sami rzeczywiście nic nie zrobimy, lecz jeśli ktoś znajdzie globalna akcje, to trzeba sie zebrać i uderzyć.
  7. verl Member

Rozmawiałem (pisałem) z Anonymous Saudi: @rverl sure bro Saudi & UAE need all the support these days, all sorts of oppression to kill human freedom not speech only!

Będą pewnie jakieś akcje. Szybko skanoałem gov.ae ale nie znalazłem podatności na SQLI, być może będą inne luki a jeśli nie... To pewnie strony komercyjne posłużą nam jako serwery DoS ;)
  8. Svobodny Moderator

Róbcie se co chcecie ale przypominam, że na tym forum nie planujemy ani nie omawiamy nielegalnych inicjatyw.
  9. Anonymous Member

Ja tam nie walczę o żadną wolność. Walczę z tym, co mnie wkurwia. No dobra, próbuję walczyć.
    • Like Like x 1
  10. Anonymous Member

"Cudze chwalicie", a swojego nie znacie?
    • Like Like x 2
  11. Svobodny Moderator

Zgodze sie, że 11 listopad to była 100% prowokacja i robienie medialnej zadymy (zresztą nie bez powodu i wstyd mi że w tym kraju służby "bezpieczenstwa" to korporacyjno rządowa mafia a własciwie to zwykłe cyngle) ale zwalanie wszystkiego "bo niemcy, bo te ruski cholerne" absolutnie do mnie nie przemawia.
  12. Teraz dopierdolą organizatorom takie grzywny że się posrają... W mediach to nagłośnią i każdy następny któremu wpadnie do głowy pomysł jakiegokolwiek protestu na ulicy też się zesra... Tak to wygląda...
    • Agree Agree x 2
  13. Anonymous Member

Svobodny ma rację. Nie Putin, nie Merkel, złem jest nasza pazerna, polityczna hołota.
    Zdziwieni są, że społeczeństwo, a szczególnie młodzi radykalizują swoje poglądy. Nie chcą mówić jednak o przyczynach, o skorumpowanych strukturach państwa, które stworzyli.
    Policja zamieszkami obwinia organizatorów marszu twierdząc, że powinni oni poinformować policję o zamaskowanych osobnikach.
    Kolejne kłamstwa.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins