Customize

Znów naruszają prywatność !

Discussion in 'Polska' started by BaToNimus, Jun 27, 2012.

1. BaToNimus Member

Witam. Jestem nowy na tym forum i trafiłem tutaj głównie z jednego powodu.
    Od jakiegoś czasu zacząłem mieć dziwne przeczucia co do prywatności moich rozmów telefonicznych i internetowych, zaczęło się od tego ze mój nowy telefon w dziwny sposób zaczął szwankować najpierw sie wyłączał co jakiś czas, pózniej zaczęło mi zmieniac sieć mialem z play a przechodziło mi raz na orange raz na plus i tak w kółko zacząłem tez słyszeć dziwne szumy podczas rozmów, zmieniłem 3 razy numer i po jakimś czasie zawsze ten problem wracał, pózniej zaczęły mi sie same wysyłać wiadomości gg i zmieniać status, a następnie upewniłem sie w tym wszystkim faktem ze na nk zaczeło mnie logowac mimo ze mnie nie bylo w domu siedze se u kumpla a tu nagle na nk jestem dostępny ;/ moze i nic by sie nie stało gdyby nie fakt ze 2 dni temu wpadła do mnie psiarnia z nakazem rewizji na szczęście nic nie znalezli :D Po przeszukaniu zostałem przewieziony na komisariat postawili mi zarzut handlu narkotykami kilku wlamań i działania w zorganizowanej grupie przestępczej po czym dowiedziałem sie ze mają moje rozmowy gg i nagrania z rozmów telefonicznych, kiedy się ich spytałem o jakiś nakaz lub pozwolenie na podsłuch to do tej pory nie dostałem zadnej informacji na ten temat jezdziłem z mamą 2 dni po policjach i nic byłem takze w sądzie i oni nic nie wiedzą na ten temat wniosek jest taki ze bezprawnie byłem podsłuchiwany i w tym momencie jestem wstanie zrobić wszystko zeby frajerów udupić !
  2. Kurwa człowieku na tym forum NIC O AKCJACH NIE ZGODNYCH KURWA Z PRAWEM !. Jeżeli chcesz się bawić w hakowanie przejdź na jakiegoś IRC'a...
  3. BaToNimus Member

ok nie wiedzialem a to kurwa to po co tyle razy ? :D
  4. Ponieważ jestem polakiem i lubię pisać słowo kurwa :>
  5. Anonymous Member

No oświeć mnie gdzie on mówił o hackowaniu? Pytanie jest tylko czy to nie było podkładanie dowodów, ale wątpię, bo jakoś nie krzyczysz o wielkiej niesprawiedliwości, pomimo, że pewnie sprzedawałeś blanty jakimś dzieciakom pod szkołą, a może i coś gorszego, to sprawa z nielegalnym podsłuchem mnie trochę martwi, pewnie ktoś cię sypnął i tyle, a potem jak już wiedzieli do kogo się dobrać sprawa była prosta.
    • Like Like x 1
  6. Anonymous Member

Możliwe, że jesteś czyimś zombie i ktoś robi sobie jaja/załatwia swoje interesy na czyjąś odpowiedzialność. Albo, jak napisał Anonymous powyżej, sprzedawałeś marysię dzieciom i ktoś Cię podpierdolił. Nie wiem i mam to w dupie, szczerze mówiąc. Co do nakazu: czy ta ustawa/poprawka do ustawy, która miała zwiększyć uprawnienia policji (podsłuchy bez nakazu) nie została wprowadzona?

W każdym razie nie możemy Ci pomóc. Ni chuja nie znam się na hackingu, więc nie powiem Ci, jak poradzić sobie z ewentualnym włamem na kompa, poza tym Anonimowi NIENAWIDZĄ, gdy na forum przychodzi ktoś, kto nigdy nie wniósł nic do inicjatyw już przez nich prowadzonych, prosząc o pomoc w tej czy innej sprawie.
  7. Edytował, wcześniej pisał o włamywaniu na stronę żeby wyciągnąć dowody o bezpodstawnym szpiegowaniu go .
  8. Gratulacje. Na następny raz proponuję screen'a walnąć jak coś takiego sie pojawi, inaczej pozażeramy się dzięki magicznemu narzędziu edycji.
  9. Svobodny Moderator

Rzeczywiscie było cos takiego, swój błąd zrozumiał mam nadzieje i na tym poprzestanmy.
  10. martajagoda89 Member

Tak, tak, psujący się telefon świadczy o podsłuchiwaniu
    rada, jeśli jest nowy weź papiery gwarancyjne i oddaj go do producenta
    To nie świadczy o podsłuchu tylko o podszywaniu się (ewentualnie o zaburzeniach dysocjacyjnych)

to akurat łatwo wytłumaczyć nie odwołując się do zjawisk paranormalnych. Jeśli ktoś oprócz Ciebie korzysta z tego komputera, mógł on wejść na nk albo na stronę, która użyła adresu nk i pokazało, że jesteś bo miałeś na kompie cookie, ewentualnie logowałeś się z innego kompa i na nim zostawiłeś cookie
    • Like Like x 1
  11. Tulku Member

Jeśli masz kłopoty z prawem nie rób nic absolutnie bez konsultacji z adwokatem jeśli go nie masz poproś o obrońcę z urzędu, państwo musi Tobie takiego zapewnić. Nie obawiaj się że obrońca z urzędu będzie gorszy.
  12. Tulku Member

Jeśli to prawda co piszesz zarzuty jakie masz to nie są żarty. Nie wiem coś nabroił ale skoro prosisz o pomoc widać że nie koniecznie często ci się to zdarza bo ci co robią to zawodowo to się znają na tych sprawach znakomicie. To bardzo poważne zarzuty za sam udział w zorganizowanej grupie przestępczej grożą ci trzy lata, za ziółka następne trzy.

Podkreślę jeszcze raz: nie rób nic absolutnie bez konsultacji z adwokatem nawet nie oddychaj. W rozmowach z Policją nie przeklinaj bądź kulturalny, panuj nad sobą. Nerwy ci nie pomogą więc staraj się nad nimi panować.

Sprawdź system na komputerze, najlepiej jak potrafisz (może zainstaluj inny jeśli masz windę np. linuxa) poblokuj wszystkie porty firewallem następnie odblokuj te których używasz. Nie pisz takich rzeczy ze swojego IP do wszelkiej komunikacji używaj tor'a i torchata, jeśli masz obawy że masz podsłuch w domu a chcesz o czymś wrażliwym pogadać rozkręć telewizor głośno rozmawiaj cicho w łazience przy mocnym strumieniu wody z prysznica, jeśli będziesz o tym z kimś rozmawiał upewnij się że nikt nie słyszy, wyjmijcie karty SIM z komórek, odłączcie kompletnie telefony stacjonarne.
  13. martajagoda89 Member

@up ...a jeśli chcesz mieć absolutną pewność że nikt Cię nie może podsłuchiwać zamieszkaj w klatce Faradaya
    Pokazali Ci nielegalnie zdobyte nagrania Twoich rozmów? Czy może całkiem legalnie zablefowali, że coś mają nie mając nic? Nie wież policji na słowo. Oni mogą kłamać, Ty nie. To twoje słowa są zapisywane i mogą być użyte w sądzie.
  14. Tulku Member

@up Pewnie zablefowali i mu postawili zarzuty. Ale masz rację że mogą kłamać tyle że mogą równie dobrze podsłuchiwać i co im zrobisz?

[edit] ja na twoim miejscu skonsultował bym się z adwokatem co do zasadności tych zarzutów i ew. linii obrony, jeśli sprawa się będzie toczyć dalej i zostaną przedstawione jakieś dowody z twojego gg. adwokat zapewne będzie wiedział jak to wykorzystać, nie rób głupot, nie lekceważ podsłuchów szczególnie przez tel. nic nie udowodnisz i nikt nic nie wie... Spotykałem się z opowieściami znajomych gdzie przesłuchiwano rodzinę podejrzanego pytając czy wczorajsza pizza smakowała i czy na disko w... fajnie było... jak już w gazetach stoi o Polsce jako najbardziej inwigilowanym społeczeństwie w europie to w to uwierz i nie paplaj o tych sprawach byle jak byle gdzie....

[edit2] :D ... bo tak jak martajagoda89 napisała "Twoje słowa są zapisywane i mogą być użyte w sądzie" a że nie zgodnie... samolot prezydencki co się rozbił nie miał zapasowych lotnisk ale potem cudownie się znalazły obecny Gen. (były kierowca LOL) ma z tego powodu zarzuty ale ty nie prezydent i nikt nie będzie sprawdzał czy pozwolenie wcześniej było czy później... taka Polska rzeczywistość.
  15. BaToNimus Member

Spoko juz wiem co z tym zrobic skontaktowalem sie z adwokatem :]

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins