Customize

Zwycięstwo

Discussion in 'Polska' started by 0.32359279955933379, Feb 17, 2012.

1. Mission Accomplished

• Like Like x 2
  2. Proaktyn Member

Nie do końca ;)
    Trzeba pozostać czujnym bo będą pewnie próbowali coś jeszcze wykombinować... Ale póki co jest obiecująco...
  3. RainbowSix Member

Ja bym się jeszcze nie cieszyła...
    • Like Like x 1
  4. maQu1 Member

Jeszcze bardziej pokazał jak sobie chciał zażartować z Państwa ...... zobaczył że młodzi się burzą poparcie spada no i trzeba zmienić decyzje
    ------------------------------
    Teraz wyjdzie że będzie wybawicielem bo wysłał pismo namawiające polityków do sprzeciwu wobec ACTA żenada :confused:
  5. Svobodny Moderator

Zwycięstwo ? To tylko iluzja, z ACTA poprostu im sie nie udało wiec znowu cos wymyslą i bedą próbowac to przepchnac tym razem w jeszcze wiekszym sekrecie przed obywatelami. Takze nie składac broni i STAY SHARP!
  6. RainbowSix Member

Oni piszą pisma, a my gramy w grę. I tak w kółeczko, aż się komuś znudzi.

Nie ma się co cieszyć, wysłanie oficjalnej informacji to ważny gest, ale poza gadaniem jeszcze nic nie zostało zrobione.
  7. shirley Member

ACTA może wejść w nowym projekcie ustawy!

8. AnonSeedo Member

Musimy śledzić poczynania rządu , zbyt łatwo poszło .
  9. EdmontV Member

To, że polityk cos mówi i robi po tym jak leca mu sondarze i ludzie wyszli na ulice, to normalne - za chwile dostaniemy kolejne puste obietnice i zapewnienia, tylko po to, żeby sprawa przycichla. Jak zobacze, że Premier podpisuje dokument o Zerwaniu przystapienia do ACTA i będę go mógł zobaczyc to uwierze narazie, jestem zaciekawiony jaki kolejny ruch wykona rząd...
  10. Yogoro Member

Nie chciało mi się czytać ale po łebkach widzę, że acta zostanie odrzucone. Ja w tym momencie znów żegnam się z forum do czasu aż znów coś wymyślą. Mam nadzieję, że RainbowSix zostanie modem, bo bieda. Cześć
  11. EdmontV Member

jestes anonem na pol etatu?
    • Like Like x 2
  12. Yogoro Member

Tak, jestem anonem na pół etatu i mam takie postanowienie od jutra nie patrzeć tu, jak nie ma takiej potrzeby. Mam nadzieję, że każdy anon będzie takim anonem na pól etatu jak ja. Zresztą nigdy dużo nie gadałem. A jak będzie trzeba to oczywiście odezwę japę. I siemano wreszcie. Mam nadzieję, że nie będę musiał tu wchodzić, dobranoc
  13. insidious999 Member

hue hue :)

Sondaże w dół, Tusk zmienia zdanie. Klasyczna jakże popularna zagrywka polityczna. Jest jeden plus. W takiej sytuacji gdy chodzi o głosy ludu, polityk zawsze robi to co mówi...zawsze. Więc możemy raczej spać spokojnie choć na pewno nie chrapać.
  14. EdmontV Member

ok... zastanawiam się, jak chcesz się dowiedziec ze cos sie dzieje, ale ok nie mnie oceniac nikogo w koncu wszyscy jestesmy rowni :) pozdrawiam i STAY SAFE :)
  15. Yogoro Member

Mam mieszanie uczucia co do premiera. Ja w każdym razie dałem mu kredyt zaufania. I w czas jak on będzie tłumaczył się z acta, chcę zrobić coś w stronę zmniejszenia cen paliw. Pewnie i to nic nie da, ale będę legalnie protestował w tej sprawie i liczę w końcu na jakąś zmianę
  16. Anonymous Member

To, w jakim stopniu Yogoro udziela się na forum, to jego sprawa. Jeśli tak mu się podoba, może wrócić tu dopiero jak znajdzie coś, na co będzie chciał reagować. Anonymous nie mają zobowiązań.
    • Like Like x 1
  17. Krea Member

Przecież Tusk tyle razy już kłamał, a uznawanie kolejnych słów pochodzących z jego ust za zwycięstwo to przesada i to wielka. Przecież on już to podpisał i on nie ma żadnej władzy nad tym. Teraz wystarczy, że parlament europejski ratyfikuje. Tak samo to że podpisaliśmy jest złe, bo wystarczy, że jeszcze kilka państw podpisze i UE zmusi resztę do przyjęcia tego. Więc to jest tak, że Tusk wyraził zgodę, a jednocześnie mówi, że odrzuca i zwala ciężar na polityków europejskich twierdząc, że "pisze do nich listy". On nie ma czego odrzucić. Typowe zagranie aby przeciągnąć w czasie, kolejne z jego strony, żadne zwycięstwo.
  18. EdmontV Member

Uwazam ze nalezy pozostac w stanie gotowosci :) mysle ze to dopiero poczatek walki tak naprawde mam nadzieje ze sie myle :)

Stay Safe
  19. Xan Kashpiel Member

20. Fenek Member

21. m4573r Member

W przyrodzie nic nie ginie.

Tusk przecież zapowiedział otwarcie, że będzie ciąg dalszy sprawy ACTA. Powiedział, że będzie "negocjował zmianę kontrowersyjnych zapisów". Wiadomo, co to oznacza. Na początek odrzucenie tego co jest (czyli właśnie to, z czego niektórzy się przedwcześnie cieszyli), a potem przeprojektowanie tak, żeby na jedno wyszło, ale żeby nikt się nie mógł czepić, a wtedy od nowa Polska ludowa.
  22. SandThe Member

23. AnonSeedo Member

Moim zdaniem te gnoje nie spoczną nim nie dopną swego ;/
  24. Anonymous Member

Popieram przedmówcę. Możemy się już jednak cieszyć, bo w sumie osiągnęliśmy jakiegoś rodzaju zwycięstwo - ale nie wolno nam spocząć na laurach.
  25. Anonymous Member

Ta wojna będzie długa, ale od początku mamy przewagę, bo to oni powinni bać się nas, nie my ich, a to wiadomo nie od dziś.
  26. SandThe Member

Hah... przewagę? Czyżby?
    Wróżką nie jestem, ale w mojej pustej łepetynie mi wychodzi że ta wojna nie ma końca tak długo jak długo nie potrafimy zmienić świadomości społeczeństwa odnośnie wyborów.
    Wygraliśmy z acta... świetnie, wygramy z śude... super , ale hydry nie zabijemy obcinając jej łby.
    Trzeba je przypalić. Nie mamy przewagi, jesteśmy na przegranej pozycji i zawsze byliśmy. Nie jesteśmy cudotwórcami, jesteśmy tylko szarymi ludźmi, możemy myśleć i działać inaczej, możemy walczyć o wolność i swobodę, ale nie możemy kierować państwem, możemy tylko wybrać kogoś kto to zrobi. (a i do tego potrzebne jest poparcie kosmicznej liczby osób) Jeśli rząd będzie chciał to wprowadzi i acta i śude... i to tak że nawet jak o tym usłyszycie to będzie już za późno, a potem? Rok, dwa wystarczy by społeczeństwo zapomniało o wszystkim. Zostaniemy my którzy będą o tym pamiętali, ale co z tego? Kto będzie pamiętał o nas?
    Gdy wojna toczy się zbyt długo to zaczyna przynosić same straty. Trzeba to zrobić raz a dobrze, nie zmuszać rządu do obiecywania wycofania acta, ale do obiecywanie braku poparcie dla jakiejkolwiek ustawy godzącej w wolność słowa i naszą prywatność. Podaliśmy tym ludziom kraj na srebrnej tacy i teraz trzeba to odkręcić.
  27. Tulku Member

Uważam że śude to zuo. Przegramy czy nie to kwestia czy będziesz stał i patrzył czy będziesz coś robił - co się da... Wali mnie czy ktoś mi powie że popieram jakąś partię nie zastanawiam się nad tym szkoda czasu Ty, Ja, On, wiemy co jest dobre a co nie, tylko to mną kieruje.
    Inni mają swój świat "medialno-polityczny" politycy wstają rano i myślą co powiedzieć do kamery a nie za czym głosują, dziennikarze wstają i myślą kto jest za PiS kto jest za PO kto za innym czymś i czy Matka małej Madzi połknęła Ludwik czy Pur universal (dali by już spokój tym nieszczęśliwym ludziom). Nie wiem kiedy będą oskary ale od miesiąca czytam jakie to kiecki były noszone na oskarach 10 lat temu albo kto się powiesił bo oskara nie dostał. To są bzdety ważne dla ludzi informacje serwowane są w tej papce nie merytorycznie tylko co Józek na Radosława w sejmie powiedział. Ciemnota i zabobony.

Paradoksalnie ciekawszy program o ACTA zrobiła telewizja TRWAM niż TVN24 albo TVP (z ciekawości sprawdziłem bo na co dzień nie oglądam)

W różnorodności siła Polski Parlament nie został skonstruowany aby były tylko 2 partie tam jest tyle miejsc żeby było 10 partii, teraz wybierasz między dżumą, cholerą a białaczką.

Nie poddawajmy się próbujmy mimo wszystko.
    • Like Like x 1
  28. Cysiek Member

Oo i tu całkowicie zgadzam się z tobą, Tulku, Dobrze to powiedziałeś, to samo ten filmik..
  29. Tulku Member

30. Proaktyn Member

31. Tulku Member

@Proaktyn trudno się z tobą nie zgodzić ;) i się pewnie nie nauczą, aczkolwiek obawiam się że to było robione w kilku miejscach oddzielnie specjalnie - jedno media złapią drugie po cichu wejdzie, tego nie jestem pewien i tego się obawiam, że "władza" głupia nie jest a jest po prostu zachłanna na jeszcze większą władzę :( niestety...

[edit] tak czy siak wszelkie "chwasty" które naruszają nasze konstytucyjne prawa należy wyrywać z korzeniami nie zależnie czy mamy alternatywy czy nie, trzeba wyraźnie pokazać że pewnych rzeczy się po prostu nie robi...
  32. Anonymous Member

I najlepiej za to 'wyrywanie chwastów' wziąć się od razu, a nie za pięć dwunasta.
  33. Anfinuo Member

Ci co nadal wierzą PRemierowi i jego ekipie, nie są już nawet naiwnymi frajerami (nimi byli gdy pierwszy raz na nich głosowali), tylko totalnymi głąbami, lub oportunistycznymi cwaniaczkami chcącymi coś dla siebie "ugrać".
  34. Tulku Member

Internet będzie wolny. Boni obiecuje internautom http://polska.newsweek.pl/internet-bedzie-wolny--boni-obiecuje-internautom,89130,1,1.html

Podobno ACTA nic miała w Polskim prawie nie zmienić i jest już prawo co chroni twórców to może by Boni zrobił tak żeby było przestrzegane zamiast wymyślać nowe?
    Firmy prowadzące strony wymiany nielegalnych plików wyniosą się do jakiegoś Mozambiku i też im ch... zrobią, takie życie. Świat idealny gdzie każdy jest legalny nie istnieje i istniał nie będzie, zwiększy się kryminalizacja społeczeństwa pod szyldem walki z piractwem, narkotykami i innymi wiatrakami... Don Kichot jeden wciska kit że zbawi świat - normalnie szlag mnie trafia jak słyszę co chwilę ten sam bełkot.

Kryminalizacja jako metoda kontroli społecznej, czytaj tu -> http://prawo.vagla.pl/node/8408

[edit] Amerykę nam chcą tu zrobić... niech sobie do niej wyemigrują jak im się tak podoba.
    • Like Like x 1
  35. Sasuke36824 Member

Myślicie, że tak po prostu się poddadzą?
  36. Tulku Member

@up Masz rację, nie poddadzą się nie mam złudzeń.
    Staram się monitorować media i (oprócz mojego paplania) wrzucać czasem jakieś moim zdaniem wartościowe informacje. Podsyłajcie jak będzie ktoś miał chwilę może skleci jakąś prezentację wideo i też pośle w świat stworzy się jakaś alternatywa dla wybiórczych mediów.
    Które mają wiele "ważniejszych" spraw na przykład to że jest nowe śledztwo w sprawie hakerów http://www.tvn24.pl/0,1737163,0,1,jest-sledztwo-ws-blokowania-rzadowych-stron,wiadomosc.html
    Rządzącym i mediom do głowy nie przyjdzie myśl że ci hakerzy mają lepsze rzeczy do roboty niż atakowanie stron rządu i wystawianie się na represje państwa zmuszając rząd do refleksji na rzecz dobra ogółu, ale u nas Premier podobno "Solidarnościowec" już nie zna tego pojęcia http://pl.wikipedia.org/wiki/Obywatelskie_nieposłuszeństwo

[edit] Kiedyś władza zamykała za wieszanie ulotek teraz będą zamykać za to że ktoś władzy na stronie coś napisał (z władzy winy hasło "admin1" - żal dupę ściska...), albo że ludzie się skrzyknęli i stronę za pomocą darmowego programu stronę blokowali dobrze że nie będzie z tego powodu żałoby narodowej.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins